Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

11 | 11 | 2019

Pożegnania nadszedł czas...

 

„Przedszkola czas już minął i jest tak jakoś smutno, a nasza pani

w kącie łka, bo rozstać nam się trudno. ”

 

Dzień 21.06. 2018 r. dla jednych jest to zwykły dzień, ale dla nas był on wyjątkowy, uroczysty, radosny, dzień zadumy i niekłamanych wzruszeń, bowiem w Przedszkolu w Krzyżowicach odbyła się wyjątkowa uroczystość -  „Pożegnanie starszaków” Cztery wspólnie spędzone lata szybko minęły. 
Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i pań. Skończył się, bowiem 4 – letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Dzieci,  z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań. Skończył się beztroski okres i nadszedł czas na przyjęcie innych obowiązków. Przedszkolaki pod kierunkiem p. Wiesławy Stańczyk przygotowały specjalnie na tę okazję występ artystyczny. Był Polonez, wiersze, tańce i piosenki. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki i zdjęcia. Były także życzenia i podziękowania ze strony p. Dyrektor Bożeny Lorent oraz Rodziców, nie zabrakło również łez wzruszenia. Również w tym dniu pożegnaliśmy odchodzącą na emeryturę p.Krystynę Marszałek. Dziękujemy p. Krysi, rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie.Dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu, na co dzień oraz nowych przyjaźni.  

tekst i foto: Wiesława Stańczyk


E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 94 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1408841
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
239
215
454
1405787
1408841